AV technika

Jsme odborníci na AV technologie, pokud hledáte partnera na návrh a prodej AV techniky, jste na správném místě.  Nabízíme kompletní ozvučovací, světelnou a video techniku. Vyvijíme promyšlené a ucelené AV systémy na míru. Máme širokou škálu řešení a technicky dokážeme zabezpečit vše od výstav, konfeřenčních a meetingových místnostní, kulturních center  přes koncerty, konference až po velké festivaly.  Produkujeme vlastní AV servery, software a ucelené AV systémy do náročných podmínek. Milujeme inovace a proto se neustále inspirujeme nejmodernějšími technologiemi a posouváme možnosti, abychom vždy byly o krok před konkurencí a našim zákazníkům mohli nabídnout jak ekonomická zařízení, tak i zařízení světové úrovně či na míru vytvořené unikátní systémy. 

  

Odeslat poptávku

Projektory a prezentační technika
Projektory a prezentační technika

Nabízíme Vám profesionální projektory a prezentační techniku, která pozvedne každou akci. Projektory o světelném výkonu od 4 000 až do 40 000 ANSI.

Světelná technika
Světelná technika

Nabízíme Vám prodej a pronájem profesionální ozvučovací a osvětlovací techniky. Dlouholeté zkušenosti s AV technikou nás přivedli k těm nejlepším řešením v poměru cena výkon.

Ozvučovací technika
Ozvučovací technika

Nabízíme Vám prodej nejrůznější prezentační techniky za výhodné ceny.

LED obrazovky
LED obrazovky

Nabízíme Vám prodej a pronájem velkoplošných LED obrazovek pro indoorové i outdoorové akce. Nabízíme LED obrazovky na sportovní akce, koncerty, konference, festivaly či městské slavnosti.

Řídící systémy
Řídící systémy

Vytváříme jedinečné řídící AV systémy sestavené na míru Vašim potřebám. Chceme, aby naše audiovizuální instalace byly pro naše klienty vždy uživatelsky přívětivé a respektovaly jejich potřeby a přání.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás


Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.