AV technologie

 

Jsme odborníci na projekční technologie. Nabízíme promyšlené ucelené AV systémy, širokou škálu řešení od konferenčních a kancelářských projektorů s nízkou světelností, až po super výkonné projekční technologie užívané ve virtuálních simulátorech, při kulturních vystoupeních i videomappingových show. Specializujeme se především na ucelené AV řešení. Máme patentovanou technologii permapping, produkujeme vlastní AV servery, softwary a další AV zařízení do náročných podmínek. Milujeme inovace a proto se neustále inspirujeme a posouváme možnosti, abychom vždy byly o krok před konkurencí a našim zákazníkům mohli nabídnout jak ekonomická zařízení tak i zařízení světové úrovně či na míru vytvořené unikátní systémy. 

  

Řídící systémy
Řídící systémy

Vytváříme jedinečné řídící AV systémy sestavené na míru Vašim potřebám. Chceme, aby naše audiovizuální instalace byly pro naše klienty vždy uživatelsky přívětivé a respektovaly jejich potřeby a přání.

Projektory
Projektory

Nabízíme prodej a pronájem projektorů nejrůznějších značek a výkonů včetně příslušenství a instalace.

Prezentační technika
Prezentační technika

Nabízíme Vám prodej nejrůznější prezentační techniky za výhodné ceny.

LED obrazovky
LED obrazovky

Nabízíme Vám prodej a pronájem velkoplošných LED obrazovek pro indoorové i outdoorové akce. Nabízíme LED obrazovky na sportovní akce, koncerty, konference, festivaly či městské slavnosti.

Dotykové obrazovky a panely
Dotykové obrazovky a panely

Nabízíme Vám prodej a pronájem dotykových obrazovek a panely nejrůznějších velikostí. Nabízíme Vám také interaktivní obrazovky, panely a tabule ovládané pohybem.

Videomapping
Videomapping

Videomapping je nový směr audio-vizuálního umění, který za pomocí hry světla a stínu otevírá zcela nový prostor pro Vaši prezentaci. Tato fascinující audiovizuální show je jedinečný zážitek.

Permapping
Permapping

Permapping je vizuální umění vycházející z videomappingu, které využívá projekci ve volném prostoru na nejrůznější objekty, především na fasády domů. Permapping se liší od videomappingu délkou projekce.

Naše reference
Naše reference
Kontaktujte nás
Kontaktujte nás
Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.