Výstavy

Vytváříme fascinující interaktivní výstavy za využití moderních technologií. Za sebou máme řadu výstav a interaktivních expozic. Vytváříme interaktivní putovní výstavy i stálé instalace. Většinu našich výstav tvoříme na míru, protože každý produkt i událost potřebují jinou formu prezentace. Tvoříme a produkujeme zábavné interaktivní výstavy, na které nikdy nezapomenete. V dnešní době je zaujmout návštěvníka opravdu těžké, proto celou výstavu vytváříme pro danou cílovou skupinu a její specifické potřeby. Celou výstavu naplánujeme a vytvoříme tak, že na ni návštěvníci nikdy nezapomenou. Stojíme za kompletné realizací a režijí contentu na Slovenském národním pavilonu na světové výstavě EXPO 2020 DUBAI.

Odeslat poptávku

Výstavy a exhibice na míru
Výstavy a exhibice na míru

Vytváříme jedinečné výstavy na míru, pokud máte projekt, který chcete nechat ožít, jste na tom správném místě. Dáme Vaší výstavě správný směr, obsah i vzhled.

Světelné festivaly a výstavy
Světelné festivaly a výstavy

Festivaly světla a výstavy spojené se světlem a AV technikou přilákají vždy velkou pozornost. Festivaly světla jsou jedny z nejnavštěvovanějších kulturních akcí, které lákají desetitisíce i statisíce návštěvníků.

Interaktivní výstavy
Interaktivní výstavy

Nás ani návštěvníky nebaví klasické nudné výstavy. My si chceme výstavu prožít a vše si vyzkoušet na vlastní pěst. Proto vytváříme interaktivní výstavy, které návštěvníky vtáhnou do děje.Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.