PR a reklama

Vytvoříme Vám jedinečnou PR strategii, díky které se budete rozvíjet tím správným směrem. Ať už je Vaším cílem založení nové značky či posílení její pozice na trhu, naši specialisté Vám navrhnou co nejúčinnější řešení v dané oblasti. Prostřednictvím vhodně zvoleného marketingového mixu Vám pomůžeme získat nové klienty, zároveň však udržet ty stávající. Kompletní PR Vám zajistíme díky širokému spektru nabízených aktivit, který zajišťuje náš team zkušených profesionálů s dlouholetou praxí.

Odeslat poptávku

Programování
Programování

Potřebujete vytvořit inovativní aplikace, software či ucelený systém tvořený na míru Vašim potřebám? Máme rádi výzvy a naši programátoři se neustále vzdělávají.

Webové stránky
Webové stránky

Potřebujete vytvořit moderní webové stránky na míru? Potřebujete eshop, který bude jednoduchý a přehledný?

Grafika
Grafika

Orientovat se dobře na trhu je velice důležité, stejně tak odlišit vlastní značku od konkurence. Připravíme Vám kompletní grafický manuál, tak aby respektoval předmět Vašeho podnikání, a zároveň trefně vystihl Vaši identitu.

Kreativa
Kreativa

Aby Vaše kampaň zaujala, musí být originální. S vytvořením nového, skutečně invenčního nápadu Vám pomůžou naši kreativci, kteří převedou Vaši představu do konkrétní podoby.

Online kampaně
Online kampaně

Online marketing představuje dnes nejefektivnější formu reklamy. Chcete-li oslovit velké množství klientů, připravíme pro Vás vhodný mix nástrojů, které přesně a vhodně zacílíme.

Videoprodukce
Videoprodukce

Pokud hledáte videoprodukci, které naplánuje vše přes prvotního konceptu až po následnou propagaci, jste na správné stránce.Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.