Videomapping
Videomapping

Videomapping je nový směr audio-vizuálního umění, který za pomocí hry světla a stínu otevírá zcela nový prostor. Tato jedinečná audiovizuální show je jedinečný zážitek.

Dronová show
Dronová show

Jedná se o jedinečnou show, která nemá obdoby. Dokážeme naprogramovat několik desítek i několik stovek dronů a vytvořit jedinečné obrazce.

Multimediální show
Multimediální show

Vytváříme fascinující multimediální show. Pokud chcete dodat Vaší akci tu správnou nezapomenutelnou atmosféru. Multimediální show je tím správným řešením.

Výstavy
Výstavy

Vytváříme fascinující interaktivní výstavy za využití moderních technologií. Za sebou máme řadu výstav a interaktivních expozic. V nabídce máme interaktivní putovní výstavy i stálé instalace.

Animace
Animace

Animace a animovaná videa jsou skvělým marketingovým nástrojem. Dejte průchod Vašim představám vytvoříme Vám jedinečné animace na míru. Vytváříme nezapomenutelné 3D, 2D , charakterové, motion i SFX animace.

Videoprodukce
Videoprodukce

Vytváříme kvalitní a nezaměnitelný video obsah. Náš team zkušených profesionálů Vám vypracuje koncept natáčení na míru Vašim potřebám. Využíváme ty nejnovější a nejkvalitnější technologie, se kterými nám nic neunikne.

Expoziční svítidla
Expoziční svítidla

Vyrábíme kvalitní Česká expoziční světla s jedinečnými vlastnostmi na světové úrovni.

Průmysl
Průmysl

Nabízíme Vám vše co je třeba k propagaci průmyslových produktů a firem. Chcete zpropagovat Vaše nové nebo stávající produkty? Chcete se připomenou stálým zákazníkům nebo nabrat nové? Bez kvalitních propagačních materiálů je to téměř nemožné.

AV technika
AV technika

Jsme odborníci na AV technologie, pokud hledáte prodej či pronájem AV techniky, jste na správném místě. Nabízíme kompletní ozvučovací, světelnou a video techniku. Vyvijíme promyšlené a ucelené AV systémy na míru.

Eventy
Eventy

Spolu s naší sesterskou agenturou ALL-IN CONCERTS pořádáme eventy téměř deset let a našimi akcemi prošli desetitisíce spokojených návštěvníků a klientů. Nabízíme Vám firemní akce, promo konference, plesy a akce pro širokou veřejnost.

marketing a creativa
marketing a creativa

Pokud potřebujete originálně zviditelnit Vaši firmu bez zbytečných starostí nacházíte se na těch správných stránkách. Naši specialisté Vám pomůžou vytvořit jedinečnou marketingovou strategii, která Vám zaručeně přiláká nové zákazníky.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás


Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.