Holografická show

 
 

Vytváříme jedinečné holografické show. Vytváříme jedinečné holografické show, díky našim show se stává fikce realitou a návštěvníci nebudou schopni rozeznat, co je reálné a co je pouze hologram. Mezi nejpopulárnější holografické produkty patří: 

Holostage, jedná se o na míru vytvořenou stage doplněnou hologramy, která poskytuje největší předklady k přechodu mezi realitou a fikcí. 

Holoboxy, jedná se o speciální holografické boxy či pyramidy nejrůznějších rozměrů od desítek centrimetrů až po několikmetrů. Holografická projekce uvnitř boxů lze kombinovat s reálnými objekty.

Holografické displeje, jedná se o speciální holografické displeje, které za pomocí holografických fólií či skel a obrazovek či projektorů vytváří holografickou projekci. Umístění holografických displejů je téměř neomezené populární jsou ve výstavnictví, v nejrůznějších expozicích, na  eventech i recepcích.

Holografické stánky, jsou čím dál více populárnější na nejrůznějších výstavách či akcích jedná se o menší provedení holostage, která je zakomponována do výstavních stánků, expozic či na nejrůznějších eventech.

Holografické vrtule, jsou speciální LED vrtule, které za pomoci rychlé rotace a digitálních LED přesně říditelných led pásků vytváří levitující hologram. Díky rychle rototaci nejsou vrtule viditelné, viditelný je pouze levitující holografický obraz. Vrtule lze skládat a vytvářet tak i velké synchronní holografické celky.

Holografické objekty můžeme kombinovat s reálnými a tím vytvoříme fascinující iluze pro všechny návštěvníky Vaší akce.Vytváříme jedinečné holografické show. Vytváříme jedinečné holografické show s fascinujíícíme 3D animacemi i záznamy, díky našim show se stává fikce realitou a návštěvníci nebudou schopni rozeznat, co je reálné a co je pouze hologram. Holografie je sice ještě stále na začátku, ale již nyní umíme se stávajícími technologiemi vytvořit jedinečnou show plnou fascinujících iluzí, která zaručeně zaujme Vaše návštevníky či klienty.

Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.