O nás

 

Jsme specialisté na moderní ucelené audiovizuální technologie a AV systémy na míru. Již více než 12 let tvoříme exkluzivní show a eventy se zapojením nejmodernějších technologií a světových trendů. Jsme autoři první dronových show v České republice na Slovensku i celé řadě dalších států.Navrhujeme a realizujeme jedinečné moderní expozice na klíč. Jsme specialisté na dronové show, videomapping, projekční technologie, světelný design, holografii, světla, lasery, interaktivní instalace, výstavy, animace, videa, PR a kompletní AV techniku a systému na míru.  V našem portfóliu máme stovky show se zapojením těch nejmodernějších světových technologií.

Vytváříme nezapomenutelné exkluzivní show a eventy na klíč, na které se nezapomíná. Na našem kontě jsou stovky akcí a stovky tisíc spokojených návštěvníků i klientů u nás i v zahraničí.  Za naše multimediální show jsme získali také několik významných celosvětových ocenění. Naše projekty tvoříme pro nejvýznamnější globální značky i pro lokální firmy a instituce. Snažíme se být vždy o krok na před a našim klientům nabídnout dokonalé technické řešení s propracovaným konceptem. 

Našim klientům nabízíme vždy to nejlepší a nejmodernější řešení, které  daná oblast nabízí. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a přizpůsobujeme vše dle přání a požadavků klienta.   Svěřte se do rukou našeho zkušeného teamu profesionálů s mnohaletou praxí a stovkami úspěšných projektů. Neváhejte nás kontaktovat, společně vymyslíme jedinečné řešení ušité na míru Vaši potřebám.Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.