Videomapping

Jsme jedna z prvních společností realizující videomapping. Realizujeme nejrůznější typy projekcí u nás i v zahraničí a cnam kontě máme stovky úspěšných projektů. Díky vlastní technice, profesionálnímu týmu a více než 12 letým zkušenostem Vám nabízíme jedinečné videomappingy na míru, kterými odvyprávíme Váš nezapomenutelný příběh. Kvalitu našich videomappingů si můžete prohlédnout na stovkách realizovaných projektů, které mluví sam za sebe.

Co je vlastně videomapping? Videomapping je směr audio-vizuálního umění, který za pomocí hry světla a stínu otevírá zcela nový prostor pro Vaši prezentaci. Videomapping je fascinující audiovizuální show a jedinečný zážitek. Videomapping je nejčastěji používaný k mapování budov, ale videomapping můžeme provádět i na objekty jakékoliv velikosti od židle přes auto až k letadlu či lodi v indoorovém i outdoorovém prostředí. Naší specialitou je mimo jiné interaktivní videomapping, který je propojen s nejrůznějšími, na míru vytvořenými aplikacemi. Videomapping můžeme doplnit dalšími zvukovými a světelnými nástroji a vytvořit tak jedinečnou multimediální show.

Naše videomappingové show jsou vždy vytvořeny tak, aby nábídly co nejkvalitnější obsah se zapojením nejmodernějších technologií, které maximálně podpoří Váš příběh. Videomapping je propracovaný krátký animovaný 3D film, který respektuje projekční plochu, na kterou je promítán. Na promyšlených scénářích si zakládáme. S dobrým námětem i scénářem lze i s omezeným rozpočtem vytvořit fascinující show. Videomapping je ideální formou prezentace, dokážeme odprezentovat Váš příběh i v extrémně velkém formátu, který vyvolává WAW efekt. Videomapping může být skvělé vyvrcholení Vaší akce, na kterou už nikdy nikdo nezapomene. Na kontě máme stovky nejrůznějších typů videomappingů po celém světě.  Podívejte se na naše videomappingové reference a neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Odeslat poptávku

Videomapping
Videomapping

Videomapping je nový směr audio-vizuálního umění, který za pomocí hry světla a stínu otevírá zcela nový prostor pro Vaši prezentaci. Tato fascinující audiovizuální show je jedinečný zážitek.

Multimediální show
Multimediální show

Nestačí Vám show s použitím jedné z nabízených technologií? Chcete něco víc? Tak je multimediální show to pravé pro Vás! Jedná se o show, která může kombinovat hned několik technologií, prvků a uměleckých výkonů či show, které se navzájem doplňují.

Projekce na vodní stěnu
Projekce na vodní stěnu

Nabízíme Vám jedinečnou technologii projekce na vodní stěnu v outdoorové i indoorové verzi. Pomocí výkonných trysek vytvoříme vodní stěnu, na kterou formou projektorů promítneme cokoliv, co si jen budete přát.

Table mapping
Table mapping

Table mapping se zabývá projekcí na stoly. U této projekce je specifický počet projektorů, jelikož většinou bývají standardní banketové stoly nasvíceny každý zvlášť svým vlastním projektorem.

Světelné festivaly a výstavy
Světelné festivaly a výstavy

Světlo je naší doménou. Vytváříme jedinečné světelné výstavy a festivaly. Využíváme nejmodernější světelné technologie a inspirujeme se na největších světových akcích.

Laser mapping
Laser mapping

Nabízíme Vám jedinečnou technologii laser mapping. Jedná se o extrémně výkonné animační lasery, které dokážou obtahovat kontury budov a objektů a zobrazovat nejrůznější tvary.

Laser show
Laser show

Nabízíme Vám široké portfolio laserových show přímo od předních světových výrobců laserů Kvant. Klasické či animační lasery dodají Vaší akci zcela jiný rozměr. Lasery a laserová show dokážou oživit vše od malých objektů až po fotbalové stadiony.

Car mapping
Car mapping

Představíme nový model Vašeho vozu naprosto neotřele a inovativně. Car mapping dokáže Vaše auto představit a vizualizovat ve všech možných situacích přímo ve Vašem autosalonu či v jakémkoliv jiném prostředí.

Permapping
Permapping

Permapping je vizuální umění vycházející z videomappingu, které využívá projekci ve volném prostoru na nejrůznější objekty, především na fasády domů. Permapping se liší od videomappingu délkou projekce...

Projekce na ledovou plochu
Projekce na ledovou plochu

Dokážeme oživit ledovou plochu pomocí 2D a 3D efektů a animací. Jedná se o jedinečné zpestření sportovního utkání či jiných akcí konaných v hokejových halách.

Holografické projekce a show
Holografické projekce a show

Vytváříme jedinečnou holografickou show. Holografie je sice ještě stále na začátku, ale již nyní umíme se stávajícími technologiemi vytvořit jedinečnou show. Můžeme pro Vás připravit holografickou stage, stánek či box.

Interaktivní videomapping
Interaktivní videomapping

Nabízíme Vám nejrůznější typy interaktivních projekcí. Některé interaktivní projekce si můžete objednat jako balíček, složitější interakce pro Vás vytvoříme na míru.Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.