Videomapping

 

Videomapping je nový směr audio-vizuálního umění, který za pomocí hry světla a stínu otevírá zcela nový prostor pro Vaši prezentaci. Tato fascinující audiovizuální show je jedinečný zážitek. Videomapping je nejčastěji používaný k mapování budov, ale mapovat můžeme objekt jakékoliv velikosti od židle přes auto až k letadlu či lodi. Naší specialitou je také interaktivní videomapping, který je propojen s nejrůznějšími, na míru vytvořenými aplikacemi. Videomapping můžeme doplnit dalšími zvukovými a světelnými nástroji a vytvořit tak jedinečnou multimediální show. Naše videomappingové show jsou vždy vytvořeny tak, aby nábídly co nejkvalitnější obsah se zapojením nejmodernějších technologií, které maximálně podpoří příběh Vaší značky. Na promyšlených scénářích si zakládáme. S dobrým námětem i scénářem lze i s omezeným rozpočtem vytvořit fascinující show. Videomapping může být skvělé vyvrcholení Vaší akce, na kterou už nikdy nikdo nezapomene.

Videomapping show
Videomapping show

Videomapping je nový směr audio-vizuálního umění, který za pomocí hry světla a stínu otevírá zcela nový prostor pro Vaši prezentaci. Tato fascinující audiovizuální show je jedinečný zážitek.

Projekce na vodní stěnu
Projekce na vodní stěnu

Nabízíme Vám jedinečnou technologii projekce na vodní stěnu v outdoorové i indoorové verzi. Pomocí výkonných trysek vytvoříme vodní stěnu, na kterou formou projektorů promítneme cokoliv, co si jen budete přát.

Permapping
Permapping

Permapping je vizuální umění vycházející z videomappingu, které využívá projekci ve volném prostoru na nejrůznější objekty, především na fasády domů. Permapping se liší od videomappingu délkou projekce...

Car mapping
Car mapping

Představíme nový model Vašeho vozu naprosto neotřele a inovativně. Car mapping dokáže Vaše auto představit a vizualizovat ve všech možných situacích přímo ve Vašem autosalonu či v jakémkoliv jiném prostředí.

Projekce na ledovou plochu
Projekce na ledovou plochu

Dokážeme oživit ledovou plochu pomocí 2D a 3D efektů a animací. Jedná se o jedinečné zpestření sportovního utkání či jiných akcí konaných v hokejových halách.

Holografické projekce a show
Holografické projekce a show

Vytváříme jedinečnou holografickou show. Holografie je sice ještě stále na začátku, ale již nyní umíme se stávajícími technologiemi vytvořit jedinečnou show. Můžeme pro Vás připravit holografickou stage, stánek či box.

Laser show
Laser show

Nabízíme Vám široké portfolio laserových show přímo od předních světových výrobců laserů Kvant. Klasické či animační lasery dodají Vaší akci zcela jiný rozměr. Lasery a laserová show dokážou oživit vše od malých objektů až po fotbalové stadiony.

Laser mapping
Laser mapping

Nabízíme Vám jedinečnou technologii laser mapping. Jedná se o extrémně výkonné animační lasery, které dokážou obtahovat kontury budov a objektů a zobrazovat nejrůznější tvary.

Multimediální show
Multimediální show

Nestačí Vám show s použitím jedné z nabízených technologií? Chcete něco víc? Tak je multimediální show to pravé pro Vás! Jedná se o show, která může kombinovat hned několik technologií, prvků a uměleckých výkonů či show, které se navzájem doplňují.

Světelné festivaly a výstavy
Světelné festivaly a výstavy

Světlo je naší doménou. Vytváříme jedinečné světelné výstavy a festivaly. Využíváme nejmodernější světelné technologie a inspirujeme se na největších světových akcích.

Naše reference
Naše reference
Kontaktujte nás
Kontaktujte nás
Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.