Multimediální show

Vytváříme jedinečné audiovizuální show, které kombinují i několik unikátních technologií najednou. Snažíme se vždy inspirovat nejnovějšími zahraničími trendy a novinkami. Do multimediální show mohou být zapojena i umělecká vystoupení. Kombinace živých vystoupení s dechberoucími audiovizuálními efekty, zanechá v divácích vždy dlouhotrvající dechberoucí dojem. Celá show je vždy namyšlena tak, aby se jednotlivé části skvěle doplňovaly a společně vytvořily jedinečný příběh, který nebude zapomenut. Vytvoříme Vám jedinečnou synchronní multimediální show na míru, která dá Vaší akci nový nezapomenutelný rozměr. Multimediální show je ideální formou prezentace, která  dokáže zaujmou extrémně velká a náročná publika. Multimediální show nejčastěji zajišťujeme v extrémně velkých formátech, které vyvolávají WOW efekt. S dobrým námětem i scénářem lze i s omezeným rozpočtem vytvořit fascinující show. Multimediální show může být skvělé vyvrcholení Vaší akce, na kterou už nikdy nikdo nezapomene. Na kontě máme stovky nejrůznějších typů multimediálních show po celém světě.  Podívejte se na naše  reference a neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Odeslat poptávku

Světelná show
Světelná show

Vytváříme fascinující světelnou show. Pokud chcete dodat Vaší akci tu správnou nezapomenutelnou atmosféru pomocí světelných show a světelného designu, můžete představit Vaši firmu či produkt ve zcela jiném světle.

Multimediální show
Multimediální show

Nestačí Vám show s použitím jedné z nabízených technologií? Chcete něco víc? Tak je multimediální show to pravé pro Vás! Jedná se o show, která může kombinovat hned několik technologií, prvků a uměleckých výkonů či show, které se navzájem doplňují.

videomapping
videomapping

Videomapping je nový směr audio-vizuálního umění, který za pomocí hry světla a stínu otevírá zcela nový prostor pro Vaši prezentaci. Tato fascinující audiovizuální show je jedinečný zážitek.

Laser mapping
Laser mapping

Nabízíme Vám jedinečnou technologii laser mapping. Jedná se o extrémně výkonné animační lasery, které dokážou obtahovat kontury budov a objektů a zobrazovat nejrůznější tvary.

Laser show
Laser show

Nabízíme Vám široké portfolio laserových show přímo od předních světových výrobců laserů Kvant. Klasické či animační lasery dodají Vaší akci zcela jiný rozměr. Lasery a laserová show dokážou oživit vše od malých objektů až po fotbalové stadiony.

Projekce na vodní stěnu
Projekce na vodní stěnu

Nabízíme Vám jedinečnou technologii projekce na vodní stěnu v outdoorové i indoorové verzi. Pomocí výkonných trysek vytvoříme vodní stěnu, na kterou formou projektorů promítneme cokoliv, co si jen budete přát.

Holografické projekce a show
Holografické projekce a show

Vytváříme jedinečné holografické projekce show. Holografie je sice ještě stále na začátku, ale již nyní umíme se stávajícími technologiemi vytvořit jedinečnou show. Můžeme pro Vás připravit holografickou stage, stánek či box.

Světelné festivaly a výstavy
Světelné festivaly a výstavy

Festivaly světla a výstavy spojené se světlem a AV technikou přilákají vždy velkou pozornost. Festivaly světla jsou jedny z nejnavštěvovanějších kulturních akcí, které lákají desetitisíce i statisíce návštěvníků. Festivaly světla a výstavy připravujeme ja

Table mapping
Table mapping

Table mapping se zabývá projekcí na stoly. U této projekce je specifický počet projektorů, jelikož většinou bývají standardní banketové stoly nasvíceny každý zvlášť svým vlastním projektorem.

Interaktivní videomapping
Interaktivní videomapping

Nabízíme Vám nejrůznější typy interaktivních projekcí. Některé interaktivní projekce si můžete objednat jako balíček, složitější interakce pro Vás vytvoříme na míru.

Dronová show
Dronová show

Jako první v České republice nabízíme exkluzivní dronové světelné show, které dokáží rozehrát celou oblohu tisíci barev a obrazců. Jedná se o jedinečnou show, která nemá obdoby.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás


Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.