Světelná show

 

Vytváříme fascinující světelnou show. Pokud chcete dodat Vaší akci tu správnou nezapomenutelnou atmosféru pomocí světelných show a světelného designu, můžete představit Vaši firmu či produkt ve zcela jiném světle. Za pomoci vhodné kombinace světel a barev dokáže zcela změnit charakter objektů. Ke světelnému designu a plánování světelných show přistupujeme vždy s respektem k charakteru a užití daných prostor, objektů a produktů. Vytváříme světelný design budov interiérů i exteriérů, stage, prodejních ploch, výstav a dalších objektů.

 

 

Světelná show
Světelná show

Vytváříme fascinující světelnou show. Pokud chcete dodat Vaší akci tu správnou nezapomenutelnou atmosféru pomocí světelných show a světelného designu, můžete představit Vaši firmu či produkt ve zcela jiném světle.

Laser show
Laser show

Nabízíme Vám široké portfolio laserových show přímo od předních světových výrobců laserů Kvant. Klasické či animační lasery dodají Vaší akci zcela jiný rozměr. Lasery a laserová show dokážou oživit vše od malých objektů až po fotbalové stadiony.

Laser mapping
Laser mapping

Nabízíme Vám jedinečnou technologii laser mapping. Jedná se o extrémně výkonné animační lasery, které dokážou obtahovat kontury budov a objektů a zobrazovat nejrůznější tvary.

Multimediální show
Multimediální show

Nestačí Vám show s použitím jedné z nabízených technologií? Chcete něco víc? Tak je multimediální show to pravé pro Vás! Jedná se o show, která může kombinovat hned několik technologií, prvků a uměleckých výkonů či show, které se navzájem doplňují.

Projekce na vodní stěnu
Projekce na vodní stěnu

Nabízíme Vám jedinečnou technologii projekce na vodní stěnu v outdoorové i indoorové verzi. Pomocí výkonných trysek vytvoříme vodní stěnu, na kterou formou projektorů promítneme cokoliv, co si jen budete přát.

Videomapping show
Videomapping show

Videomapping je nový směr audio-vizuálního umění, který za pomocí hry světla a stínu otevírá zcela nový prostor pro Vaši prezentaci. Tato fascinující audiovizuální show je jedinečný zážitek.

Holografické projekce a show
Holografické projekce a show

Vytváříme jedinečné holografické projekce show. Holografie je sice ještě stále na začátku, ale již nyní umíme se stávajícími technologiemi vytvořit jedinečnou show. Můžeme pro Vás připravit holografickou stage, stánek či box.

Světelné festivaly a výstavy
Světelné festivaly a výstavy

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás
Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.