Video produkce

 

Jsme team složený z animátorů a videotvůrců s mnohaletou praxí. Máme více než 10 let zkušeností v oboru a nabízíme Vám jedinečné know-how a zkušenosti ze stovek projektů, které pod taktovkou našeho teamu vznikly.

Zkušenosti máme s 2D, 3D i VFX animacemi, postprodukcí, videoprodukcí i se speciálními formáty contentu. Neustále se posouváme a sledujeme aktuální vizuální a technologické trendy. Nenabízíme pouze základní tvorbu animací a videí, ale také kreativu, copywriting, tvorbu hudebních podkladů, dabingu i následnou propagaci. Jednoduše vyřešíme celý proces vzniku Vašeho videa od A do Z a to kvalitně, kreativně a efektivně v jednom teamu.

Přejděte na náš specializovaný web animationteam.cz

Odeslat poptávku

Video marketing
Video marketing

Video marketing si právem vydobývá stále větší pozornost a oblibu. Video marketing si ukrajuje stále větší část koláče na úkor zastaralých médií. Video marketing se svým útokem na více smyslů prostě funguje, o tom není pochyb!

Reklamní spoty
Reklamní spoty

Vytváříme reklamní spoty, které prodávají. Nabízíme Vám tvorbu reklamních spotů pro užití v online médiích i TV. Vytváříme nejrůznější typy reklamních spotů od jednoduchých krátkých grafických spotů, až po hrané reklamní mini filmy či reklamní TV spoty.

Produktová videa
Produktová videa

Vytváříme profesionální hudební videoklipy. Díky dlouhodobým zkušenostem našeho teamu, který je tvořen ze zkušených profesionálů, jsme schopni vytvořit jedinečný videoklip na míru Vaší písni.Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.