Ochrana osobních údajů

 
  1. Společnost Spectrum Brands s.r.o. IČ: 01791036 - zpracovává v případě vaší poptávky služeb a zboží ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje: jméno a příjmení, emailovou adresu, telefon

  2. Jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon je nutné zpracovat pro vytvoření nabídky služeb či zboží, jednání o této nabídce nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz. Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Tyto osobní údaje budou společností Spectrum Brands s.r.o. zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy mezi vámi a společností Spectrum Brands s.r.o., nejdéle 1 rok od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

  3. Zpracování osobních údajů je prováděno společnost Spectrum Brands s.r.o. je tedy správcem osobních údajů, údaje pro tuto společnost může zpracovávat i zpracovatel osobních údajů společnost Smartsupp.com, s.r.o., IČ: 03668681, pokud provádíte zadání poptávky přes live chatovací aplikaci na našich stránkách.

  4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:  požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě. V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se na nás neváhejte obrátit.
Videomapping
Videomapping

Videomapping je nový směr audio-vizuálního umění, který za pomocí hry světla a stínu otevírá zcela nový prostor. Tato jedinečná audiovizuální show je jedinečný zážitek.

Dronová show
Dronová show

Jedná se o jedinečnou show, která nemá obdoby. Dokážeme naprogramovat několik desítek i několik stovek dronů a vytvořit jedinečné obrazce.

Multimediální show
Multimediální show

Vytváříme fascinující multimediální show. Pokud chcete dodat Vaší akci tu správnou nezapomenutelnou atmosféru. Multimediální show je tím správným řešením.

Animace
Animace

Animace a animovaná videa jsou skvělým marketingovým nástrojem. Dejte průchod Vašim představám vytvoříme Vám jedinečné animace na míru. Vytváříme nezapomenutelné 3D, 2D , charakterové, motion i SFX animace.

Videoprodukce
Videoprodukce

Vytváříme kvalitní a nezaměnitelný video obsah. Náš team zkušených profesionálů Vám vypracuje koncept natáčení na míru Vašim potřebám. Využíváme ty nejnovější a nejkvalitnější technologie, se kterými nám nic neunikne.

Expoziční svítidla
Expoziční svítidla

Vyrábíme kvalitní Česká expoziční světla s jedinečnými vlastnostmi na světové úrovni.

Průmysl
Průmysl

Nabízíme Vám vše co je třeba k propagaci průmyslových produktů a firem. Chcete zpropagovat Vaše nové nebo stávající produkty? Chcete se připomenou stálým zákazníkům nebo nabrat nové? Bez kvalitních propagačních materiálů je to téměř nemožné.

Prodej a pronájem AV techniky
Prodej a pronájem AV techniky

Jsme odborníci na AV technologie, pokud hledáte prodej či pronájem AV techniky, jste na správném místě. Nabízíme kompletní ozvučovací, světelnou a video techniku. Vyvijíme promyšlené a ucelené AV systémy na míru.

Výstavy
Výstavy

Vytváříme fascinující interaktivní výstavy za využití moderních technologií. Za sebou máme řadu výstav a interaktivních expozic. V nabídce máme interaktivní putovní výstavy i stálé instalace.

Eventy
Eventy

Spolu s naší sesterskou agenturou ALL-IN CONCERTS pořádáme eventy téměř deset let a našimi akcemi prošli desetitisíce spokojených návštěvníků a klientů. Nabízíme Vám firemní akce, promo konference, plesy a akce pro širokou veřejnost.

PR a reklama
PR a reklama

Pokud potřebujete zviditelnit Vaši firmu bez zbytečných starostí nacházíte se na těch správných stránkách. Naši specialisté Vám pomůžou vytvořit PR strategii, která Vám zaručeně přiláká nové zákazníky.

Jsme jedničkou v oblasti audiovizuálních technologií     Ozvěte se nám
Krátce o firmě
Spectrum Production


Jsme specialisté na moderní ucelené audiovizuální technologie a AV systémy na míru. Vytváříme nezapomenutelné exkluzivní show a eventy. Jsme autoři první dronové show v České republice.

Na našem kontě jsou stovky akcí a desítky tisíc spokojených návštěvníků i klientů. Snažíme se být vždy na před a našim zákazníkům nabídnout dokonalé technické řešení s propracovaným konceptem. Svěřte se do rukou našeho zkušeného teamu profesionálů.

Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.