Ochrana osobních údajů

 
  1. Společnost Spectrum Brands s.r.o. IČ: 01791036 - zpracovává v případě vaší poptávky služeb a zboží ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, následující osobní údaje: jméno a příjmení, emailovou adresu, telefon

  2. Jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon je nutné zpracovat pro vytvoření nabídky služeb či zboží, jednání o této nabídce nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz. Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Tyto osobní údaje budou společností Spectrum Brands s.r.o. zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy mezi vámi a společností Spectrum Brands s.r.o., nejdéle 1 rok od vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.

  3. Zpracování osobních údajů je prováděno společnost Spectrum Brands s.r.o. je tedy správcem osobních údajů, údaje pro tuto společnost může zpracovávat i zpracovatel osobních údajů společnost Smartsupp.com, s.r.o., IČ: 03668681, pokud provádíte zadání poptávky přes live chatovací aplikaci na našich stránkách.

  4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:  požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě. V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se na nás neváhejte obrátit.
Jsme specialisté na tvorbu multimediálních show a expozic.     Ozvěte se nám
Krátce o firmě
Spectrum Production


Jsme specialisté na moderní audiovizuální technologie a AV systémy na míru. Vytváříme nezapomenutelné multimediální show a expozice. Jsme autoři prvních dronových show v Česku a na Slovensku.

Na našem kontě jsou stovky projektů a více než 10 let zkušeností s projekty z celého světa. Snažíme se být vždy na před a našim zákazníkům nabídnout dokonalé technické a estetické řešení s propracovaným konceptem. Svěřte se do rukou našeho zkušeného teamu profesionálů.

Vybrané reference
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.